
22,99 €
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) K-M LA4000230
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ καλάθια αποθήκευσης με καπάκι και μοντέρνο σχεδιασμό σε κόκκινες-μπεζ αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένα από 100% θαλάσσιο φύκι. Θα σας χρησιμεύσουν σαν αποθηκευτικός χώρος για τα μικροπράγματά σας αλλά και σαν διακοσμητικά. Ιδανικά για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.348 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Τετράγωνο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ

Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα