
Θήκη Για Μαχαιροπίρουνα Επεκτεινόμενη (48.5x34x6) F-V Poly Green 190268A
Δίσκοι συρταριών για μαχαιροπήρουνα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιστρεφόμενη βάση οργάνωσης για να έχετε πάντα τακτοποιημένα τα πράγματα σας. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο πλαστικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην κουζίνα για τα βαζάκια των μπαχαρικών, στο ψυγείο ή το μπάνιο για τα καλλυντικά και τις κρέμες σας ή ακόμα και στο γραφείο για να το οργανώσετε.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.263 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι συρταριών για μαχαιροπήρουνα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα


Ράφια, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, μέταλο, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα