
Μαξιλάρι Καρέκλας (38x38) S-F Duo Terracotta CU1490323GAL-M
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι πλάτης ιδανικό για καρέκλες φερ φορζέ από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι 100% ακρυλικό ύφασμα dralon σε μπλε χρώμα, ανεξίτηλο και αδιάβροχο, κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικό χώρο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ ενώ διαθέτει και κορδόνια για να δένει στην καρέκλα. Πλένεται στο πλυντήριο με ελαφρύ στύψιμο. Διάσταση: επάνω μέρος πλάτης 53cm, κάτω μέρος πλάτης 33cm, ύψος 47cm, πάχος 3cm.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Κήπου | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
