
vidaXL τραπέζι Μαύρη Οξυά 100 x 50 x 90,5 εκ
Μοντέρνο, ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Τραπέζι μπαρ από την εταιρεία Vasagle με μαύρο σκελετό και επιφάνεια σε καφέ ρουστίκ χρώμα. Έχει ράφια για να τακτοποιείτε τα πράγματα σας και ράγες για να κρεμάσετε κολωνάτα ποτήρια. Ιδανικό για να ταιριάξει σε κάθε μοντέρνο σπίτι και σε σπίτια με περιορισμένο χώρο. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ρουστίκ |
|---|---|
| Width | 121 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 15.1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μεταλλικό,Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο



Ρουστίκ , ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα