
Διακοσμητική Γιρλάντα Ηλιακή Με 40 LED Φωτάκια Eurolamp 600-04700
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι από την εταιρεία Estheti με σε μουσταρδί χρώμα με έθνικ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από έχει μεταλλικά στοιχεία. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Έχει ενσωματωμένο λαμπτήρα led που λειτουργούν με 1 μπαταρία AAA η οποία δεν περιλαμβάνεται. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, στην τραπεζαρία ή την κρεβατοκάμαρα για να αναβαθμίσετε την αισθητική του χώρου.
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Μέταλο |
|---|---|
| Είδος | LED λωρίδες |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Material | Γυάλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα