
Διακοσμητικό Βάζο (Φ17x33) Estheti 819-00186
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό φόντο με πολύχρωμο έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό


Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πέτρα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα