
Διακοσμητική Γιρλάντα Ρεύματος Με 20 LED Φωτάκια A-S White 147931C
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι από την εταιρεία Estheti με σε μωβ-λευκό χρώμα με έθνικ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από έχει μεταλλικά στοιχεία. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Έχει ενσωματωμένο λαμπτήρα led που λειτουργούν με 1 μπαταρία AAA η οποία δεν περιλαμβάνεται. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, στην τραπεζαρία ή την κρεβατοκάμαρα για να αναβαθμίσετε την αισθητική του χώρου.
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Μέταλο |
|---|---|
| Είδος | LED λωρίδες |
| Χρώμα | Βιολετί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Material | Γυάλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα