
Διακοσμητικό Βάζο (Φ13x36) Estheti 752-20396
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε ανθρακί χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Κατάλληλο για να το τοποθετήσετε στο δάπεδο λόγω του ύψους του. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 78 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα





Κεραμικό

Κεραμικό




Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο




Κεραμικό
Σε απόθεμα





Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο


Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, πλαστικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα