
Διακοσμητικό Βάζο (18.5x17.5x25) A-S Fruity 214124
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με χρυσή λεπτομέρεια και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Είδος βάζου | Επιτραπέζια βάζα |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα