
ΒΡΕΦΙΚΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΚΟΥΒΕΡΤΑ 105x150cm GREENWICH POLO CLUB - ESSENTIAL 2995
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 53×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ προίκας για την κούνια σε μπλε χρώμα, με λευκές-κίτρινες λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Abo. Η σύνθεσή τους είναι 100% βαμβάκι που τα καθιστά μαλακά και ανθεκτικά. Με πιστοποίηση υφάσματος Oeko-Tex. Στο σετ περιλαμβάνονται κατωσέντονο με λάστιχο,1 παπλωματοθήκη, 1 πάπλωμα, 1 μαξιλαροθήκη φάκελο, 1 μαξιλάρι, 1 διακοσμητικό μαξιλάρι, 1 πάντα, 1 κουνουπιέρα και την βάση κουνουπιέρας. Ιδανικό σετ για το νεογέννητο σας. Επίσης αποτελεί μοναδική πρόταση δώρου για νεογέννητα μωράκια.
| Πλάτος: | 53 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Ποικιλία | Για την κούνια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 53 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | ABO |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

38×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


38×27 εκ
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
100×135 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα



38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
65×50 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
