
Κουβέρτα Πικέ Μονή (160x240) Kentia Loft Alima
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις από την εταιρεία Abo για την αγκαλιά ή το λίκνο του μωρού διπλής όψης. Η μία πλευρά της είναι σε μπεζ φόντο με βεραμάν λεπτομέρειες και tropical σχέδιο κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι. Η άλλη πλευρά είναι πολυεστερική σε μπεζ χρώμα. Είναι ιδανική για νεογέννητα μωρά. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | ABO |

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα


110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα