
Σποτ Εξωτερικού Χώρου Καρφωτό Heronia Lesvos 42-0076 White
Φώτα εδάφους, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP23 που την καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 1xGX53 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Τύπος φωτισμού εξωτερικού χώρου | Επιτοίχια φώτα, Φώτα οροφής |
|---|---|
| Τάση ισχύος | 230V |
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Φώτα εδάφους, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

