
Φωτιστικό Απλίκα LED Τοίχου 9W 720LM με 3 Χρώματα E58B3C
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Έχει διακοσμητικό μπεζ σχοινί. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP23 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα





LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα