
35 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπάλα δραστηριότητας της εταιρείας Trois Kilos Sept σε ροζ-μπορντώ. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυεστέρα με βελούδινη υφή. Έχει πολλές υφές που διεγείρουν τις αισθήσεις και βοηθούν στην εξέλιξη της κινητικότητας. Ιδανικό μέγεθος για τα μικρά χεράκια. Ο αρμονικός συνδυασμός των χρωμάτων χαρίζουν μια εντυπωσιακή οπτική αίσθηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Κουδουνίστρες |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Trois Kilos Sept |



Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα