
Κούπα 240ml Kutahya Porselen Lima-P01 Blue
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπες σετ 4 τεμαχίων σε σταντ για να απολαύσετε εσείς και οι αγαπημένοι σας ένα ζεστό ρόφημα. Είναι κατασκευασμένες από κεραμικό υλικό σε μπεζ και λευκό χρώμα με animal print σχέδιο. Οι κεραμικές κούπες διατηρούν τη θερμοκρασία των ροφημάτων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ζεστά ή κρύα, λόγω της καλής θερμομονωτικής τους ικανότητας. Αντέχουν τις υψηλές θερμοκρασίες και είναι ανθεκτικές στις θερμικές αλλαγές. Είναι τοποθετημένες σε λευκό μεταλλικό σταντ για εύκολη αποθήκευση. Συνδυάστε τις με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 200ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα