
Σουπλά (30x45) Gofis Home Iara Jute 254
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουβέρ σε λευκό χρώμα και μοντέρνο σχεδιασμό. To σετ περιέχει 4 μαρμάρινα σουβέρ καθώς και βάση τοποθέτησης κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα για εύκολη αποθήκευση. Επιλέξτε εντυπωσιακά σουβέρ για να προστατεύσετε τις επιφάνειες του τραπεζιού σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα