
Επίτοιχο φωτιστικό μεταλλικό IPARELE μονόφωτο σε χρυσό και λευκό περλέ χρώμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Aca Decor με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε χρυσό χρώμα. Έχει ακρυλικά στοιχεία σε μπεζ χρώμα. Είναι κατάλληλη για εσωτερικό χώρο με δείκτη προστασίας από υγρά και σκόνη IP20. Περιλαμβάνει μία λάμπα νήματος Led CCT με συνολική ισχύ 7Watt. Διαθέτει 3 θερμοκρασίες χρώματος θερμού λευκού φωτισμού 2700K, 3000K & φυσικού λευκού φωτισμού 4000K. Η επιλογή θερμοκρασίας γίνεται μέσω ενσωματωμένου διακόπτη. Φωτεινότητα 350Lm. Εγγύηση 5 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED, γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα