
Απλίκα Τοίχου Homelighting 77-8810 Black/White
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο με μαύρο καπέλο και μπρονζέ ντουί. Μπορείτε να ρυθμίσετε το ύψος και το σχήμα της με τα 2 στηρίγματα οροφής που διαθέτει. Η βάση τοποθέτησης είναι μεταλλική σε μαύρο χρώμα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Τοποθέτηση | Για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι |
| Αμπαζούρ | Με αμπαζούρ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, με αμπαζούρ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα