
Φλιτζάνι τσαγιού με έγχυση και καπάκι Viva Scandinavia Minima Eva V81450, 350 ml, Πορσελάνη, Ροζ
Πορσελάνη, μεσαία έως 250 - 400μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα από την εταιρεία εstia σε ροζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό. Κατάλληλη για τον καφέ, το γάλα ή το τσάι σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Χωρητικότητα 480ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Πορσελάνη, μεσαία έως 250 - 400μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη, κεραμικό


Κεραμικό

Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα



Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, πορσελάνη, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα