
8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αρωματικό κερί από την εταιρεία εstia. Είναι τοποθετημένο σε γυάλινο βαζάκι σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει καπάκι για να διατηρείται το άρωμά του αναλλοίωτο όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Έχει γλυκό άρωμα βανίλιας. Ιδανικό κερί για να δημιουργήσει μια χαλαρωτική και ζεστή ατμόσφαιρα στο χώρο σας. Βάρος 227gr και διάρκεια καύσης περίπου 30 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |


Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα