
Μαξιλαροθήκη από κεντημένο μπουκλέ ύφασμα, ALECTA
Μοντέρνο, τετράγωνος, με φερμουάρ
Διαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Ravelia σε εκρού χρώμα με ανάγλυφες καφέ ρίγες. Η σύνθεση της είναι από 100% βαμβάκι την κάνει μαλακή στην υφή και η πλέξη της προσφέρει ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε και να αναδείξετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας. Διαθέτει φερμουάρ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Μοτίβο | Ρίγες |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

Μοντέρνο, τετράγωνος, με φερμουάρ

20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

22×15 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

45×45 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι, ρίγες

Βαμβάκι



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα