
Αρωματιστής (Φ11x8) A-S Olia 207018
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό που θα ανανεώσει εσάς και την ατμόσφαιρα του χώρου σας. Το μέλι και τα μπαχαρικά συνδυάζονται με ένα ντελικάτο τριαντάφυλλο, απαλύνονται από τους κόκκους τόνκα και ενισχύονται από τη ξυλώδη ζεστασιά του κεχριμπαριού, του έβενου, του σανταλόξυλου και του πατσουλί. Eίναι τοποθετημένο σε λευκό γυάλινο βαζάκι με βάρος 200gr και διαθέτει 2 φιτίλια. Διαθέτει καπάκι για να το κλείνετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε και να διατηρείται η μυρωδιά. Ανάψτε το κερί και δημιουργήστε μία ευχάριστη και χαλαρή ατμόσφαιρα στον χώρο σας, απολαμβάνοντας την αίσθηση ζεστασιάς που προσφέρει. Διάρκεια καύσης περίπου 20 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.56 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
