
Παγούρι - Θερμός 300ml Με Καλαμάκι Estia Save The Aegean Rainbow Dreams 01-34221
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλια φαγητού της εταιρείας Cangaroo σε λαχανί και μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από μαλακή σιλικόνη χωρίς BPA. Ιδανικά για την μετάβαση του μωρού σας στις αλεσμένες τροφές καθώς δεν τραυματίζουν τα ούλα του. Κατάλληλα για βρέφη 6+ μηνών.
| Ποικιλία | Παιδικά μαχαιροπίρουνα |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Cangaroo |

Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα