
6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από polyresin με όψη πέτρας σε γκρι χρώμα. Ιδανικό για ταιριάξει σε κάθε μπάνιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 16 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία















Όρθιο, με αντλία






Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα