
Σουπλά L-C Zebulon Menthe 1790453
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά που θα προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ. Είναι κατασκευασμένο από 85% πολυπροπυλένιο-15% polyester σε πετρόλ απόχρωση.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα

Σετ

38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
38×1 εκ
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα

35×35 εκ
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμαΎφασμα
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
35×35 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα