
Σεντόνι (220x265) Hotel Spitishop Pro 50% Βαμβάκι 50% Polyester T144
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο σεντόνι 240x285 από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού του Spitishop. Η σύνθεσή του είναι 50% βαμβάκι και 50% polyester, 160 κλωστών. Είναι ανθεκτικό, εύκολο στο καθάρισμα και στο σιδέρωμα και δεν κομπιάζει. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

160×240 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Μικροΐνες


Μικροΐνες

160×240 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι

Μικροΐνες



Μικροΐνες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μικροΐνες

Διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

180×240 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Μικροΐνες

Μικροΐνες

Μικροΐνες

Βαμβάκι

160×240 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
220×240 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβακερό σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Μικροΐνες

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μικροΐνες

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα