
KIKKA BOO ΜΑΛΑΚΗ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ PVC 50x80cm SECRET GARDEN BEIGE 31108060116
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×70×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάλυμμα αλλαξιέρας σε εκρού χρώμα, με μπεζ λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Meyco. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι που το καθιστά ιδανικό για την επαφή του με το ευαίσθητο βρεφικό δέρμα. Περιμετρικά διαθέτει λάστιχο για σταθερότητα, αλλά παράλληλα για να βγαίνει εύκολα και να πλένεται. Κατάλληλο για να τοποθετηθεί στο στρωματάκι της αλλαξιέρας σας και να αλλάζετε την πάνα του μωρού σας με ασφάλεια.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Meyco |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλάτος, ύψος, βάθος
Παράδοση δωρεάν







Πλάτος, ύψος, βάθος



5×33×19 εκ
Σε απόθεμα



50×70 εκ


9×70×44 εκ
Σε απόθεμα









3×49×41 εκ
Σε απόθεμα

Πλάτος, ύψος, βάθος
Παράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα