Σας προτείνουμε
Παπλωματοθήκη Μονή (Σετ 170x240) 2 Όψεων Vesta Lorena 1
Διαστάσεις 38×27 εκ
Ιστορικό τιμών
- 11/5/2026 - 34,71 €
- 27/11/2025 - 34,71 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ μονή παπλωματοθήκη από την εταιρεία Vesta Home. Είναι διπλής όψης με την μια μεριά σε εκρού φόντο, με μπλε λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο, ενώ από την άλλη σε μπλε χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 144 κλωστών, απαλό και ανθεκτικό. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη με το σχέδιο του πανωσέντονου. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (50.5x46x104) Spitishop Elio Grey
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Παιδική Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Nuage 200500
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πάντα Κούνιας - Πλεξούδα (200x20) Baby Oliver Des 403
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ραφιέρα Δαπέδου Μπάνιου (63x26x185) Songmics BTS041N01V1
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα





























