
Χαλί Διαδρόμου (67x140) Royal Carpet Sand 2822W
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό μηχανοποίητο χαλί 67x200 από τη συλλογή Sand της εταιρείας Royal Carpet. Έχει γκρι αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο και βάρος 1.580gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Ένα ψάθινο χαλί που αποπνέει εξοχική και καλοκαιρινή διάθεση και θα δώσει μια boho πινελιά στο χώρο. Αποτελεί ιδανική λύση για το σαλόνι, το χολ ακόμη και την κουζίνα. Πολύ πρακτικό και ανθεκτικό στη καθημερινή χρήση. Ελαφρύ χαλί με αντιστατική ιδιότητα, με αποτέλεσμα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα να είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα





80×10 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα



160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα