
49 €
Παιδικό Στρογγυλό Χαλί (Φ120) Royal Carpet Lila Kids 06
120×20 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί με πουά σχέδιο και διακοσμητικές φουντίτσες από την εταιρεία Palamaiki. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι σε γκρι απόχρωση με λευκές βούλες. Είναι ιδανικό για να το έχετε στρωμένο όλο τον χρόνο, καθώς προστατεύει το δάπεδο και διακοσμεί το χώρο.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τύπος | Για παιχνίδι |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

120×20 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
140×20 εκ, για κορίτσια, στρογγυλό
Σε απόθεμα
150×20 εκ, για κορίτσια, για παιχνίδι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×25 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα