
21,82 €
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς Whitegg K0223-1
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού χρώμα της εταιρείας Whitegg. Είναι βελουτέ, κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι υψηλής σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×26 εκ, λινό
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, πολυεστέρας, συσκότισης

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Συσκότισης, λινό

Πολυεστέρας, λινό

27×10 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Συσκότισης, λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, λινό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο




Voile
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




42×27 εκ
Σε απόθεμα

Λινό


Συσκότισης, λινό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα