
Κουρτίνα Μπάνιου + Πατάκι (Σετ 3τμχ) Με Κρίκους Guy Laroche Blum Amethyst
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υφασμάτινη κουρτίνα μπάνιου 180x200 σε γκρι απόχρωση από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι αδιαβροχοποιημένο και κατασκευασμένο από 100% polyester. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
23×2 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
3×20 εκ
Σε απόθεμα

39×23 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα