
Κουρτίνα Μπάνιου (180x180) Με Κρίκους Whitegg BC125
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υφασμάτινη κουρτίνα μπάνιου 180x200 σε καφέ απόχρωση από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι αδιαβροχοποιημένο και κατασκευασμένο από 100% polyester. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


39×23 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×20 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×2 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
