
Καλόγερος Ρούχων (58x58x175) Spitishop Espina White
12×48 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 188×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλόγερος ρούχων σε μοντέρνο σχεδιασμό για να κρεμάσετε μπουφάν, παλτό, κασκόλ και τσάντες. Είναι κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό σε εκρού χρώμα με τσιμέντο στη βάση για να στέκεται. Διαθέτει ράβδο για να κρεμάτε ρούχα σε κρεμάστρες και 6 άγκιστρα με στρογγυλεμένες άκρες για να μην φθείρονται τα ρούχα σας. Ιδανικός για τοποθέτηση στην είσοδο, το χολ, το υπνοδωμάτιο. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά γάντζο: 3 κιλά. Μέγιστο βάρος αντοχής ράγας: 8 κιλά. Συνολικό μέγιστο βάρος αντοχής: 26 κιλά. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 188 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Καλόγεροι |
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 64 cm |
| Total weight | 7.8 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

12×48 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα

6×80 εκ
Σε απόθεμα
Για κρεμάστρες
Σε απόθεμα
Για κρεμάστρες, ξύλο
Σε απόθεμα
7×77 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×48 εκ, καλόγεροι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
101×43 εκ, μοντέρνο, για κρεμάστρες
Σε απόθεμα
17×43 εκ
Σε απόθεμα

7×84 εκ, μοντέρνο, για κρεμάστρες
Σε απόθεμα

156×50 εκ, καλόγεροι, για κρεμάστρες


Για κρεμάστρες, ξύλο

12×44 εκ, μοντέρνο, για κρεμάστρες
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
110×7 εκ, καλόγεροι, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα