
Κουβέρτα Πικέ Υπέρδιπλη (230x240) Nef-Nef Homeware Elmer Green
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερτοπάπλωμα σε βεραμάν χρώμα και ανάγλυφο γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρεία Palamaiki. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από απαλό flannel ύφασμα 100% polyester και εσωτερικά έχει γουνάκι sherpa. Το συνολικό το βάρος του είναι 700gsm που το καθιστά πολύ ζεστό και ιδανικό για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 65 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



240×260 εκ, διπλό κρεβάτι

Βαμβάκι




Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
44×37 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα