
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιος καθρέφτης με φωτισμό Led και μίνιμαλ αισθητική. Είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Ο καθρέφτης έχει ρυθμιζόμενη κλίση για να τον προσαρμόσετε ανάλογα με τις ανάγκες σας και διαθέτει 12 led λαμπάκια για να βλέπετε την κάθε λεπτομέρεια του μακιγιάζ σας ή να βγάζετε τα φρύδια σας. Διαθέτει κουμπί αφής για εναλλαγή φωτισμού σε θερμό, φυσικό ή ψυχρό, ανάλογα με τις ανάγκες σας και επίσης μπορείτε να ρυθμίσετε την ένταση του φωτισμού. Ανάβει με touch κουμπί και είναι επαναφορτιζόμενος με καλώδιο USB-C (περιλαμβάνεται). Διαθέτει βάση για να ακουμπάτε το κινητό σας. Ιδανικός καθρέφτης για τη κρεβατοκάμαρα ή το μπάνιο σας. Ισχύς: 10 watt. Θερμοκρασία χρώματος: 3000K-4500K-7000K. Φωτεινότητα: 750Lm. Δέσμη φωτισμού: 90 μοίρες
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 43 εκ |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 2.15 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα