
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (43x43x38) F-V Shelf 190046
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιστρεφόμενη βάση οργάνωσης για να έχετε πάντα τακτοποιημένα τα πράγματα σας. Είναι κατασκευασμένη από διάφανο πλαστικό υλικό (PET). Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη κουζίνα για τα βαζάκια των μπαχαρικών, στο ψυγείο, στο δωμάτιο ή το μπάνιο για τα καλλυντικά και τις κρέμες σας ή ακόμα και στο γραφείο για να το οργανώσετε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα