
Side Table S Line Κορμός μασίφ S1617-00N3
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×60×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Βοηθητικό τραπεζάκι με μίνιμαλ σχεδιασμό και εφέ μαρμάρου για το χώρο του σαλονιού. Μπορεί να τοποθετηθεί δίπλα στον καναπέ ή την πολυθρόνα σας ή ακόμα και δίπλα από το κρεβάτι σας σαςν κομοδίνο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Width | 60 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 10 kg |
| Χρώμα | Ιβουάρ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , μαόνι, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×63×53 εκ, τετράγωνο
Σε απόθεμα
6×14×46 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , μαόνι, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα



Ξύλο


46×43×29 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Μάρμαρο


Ξύλο


9×61×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Γυαλί

Ξύλο
Σε απόθεμα
9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα