
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ68) A-S Wild 182041
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης σε σχήμα αρκουδάκι, ιδανικός για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ξύλο MDF_E1 και έχει επένδυση από μπεζ γουνάκι sherpa. Ιδανικός καθρέφτης που θα ενισχύσει την διακόσμηση του δωματίου. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Σχήμα | Άτυπο |
|---|---|
| Τύπος | Επιτοίχια |
| Πλαίσιο | Με πλαίσιο |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.78 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
51×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×61 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
7×84 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
66×113 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×82 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×85 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
121×44 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
5×67 εκ
Σε απόθεμα

41×80 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×85 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
115×43 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
72×52 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
14×42 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
1×76 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

63×65 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
117×36 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
1×76 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×3 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

111×111 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα