
Διακοσμητικό Μπολ (Φ22x5.5) Mod 74009
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα με σφυρήλατο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, το τραπεζάκι του σαλονιού και όπου αλλού επιθυμείτε, χαρίζοντας μια vintage πινελιά στο χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | MOD |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Ξύλο


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα