
Πατάκι Εισόδου (40x60) San Lorentzo Welcome SL8584
40×60 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου από την εταιρεία San Lorentzo με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κοκοφοίνικα σε φυσική απόχρωση με γκρι-μπλε και μαύρες λεπτομέρειες και διαθέτει αντιολισθητικό υπόστρωμα από PVC. Είναι ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κοκοφοίνικας |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα



40×60 εκ, λάστιχο
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα





40×60 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Σε απόθεμα
59×39 εκ
Σε απόθεμα
66×40 εκ
Σε απόθεμα

40×70 εκ
Σε απόθεμα



40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, λάστιχο
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Σε απόθεμα


81×45 εκ
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα