
Αλέκιαστο Καρέ (90x90) Dimcol Panama Shadow Brown
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέ από την εταιρεία Dimcol σε γαλάζιες αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester που το καθιστά αλέκιαστο και εύκολο στο σιδέρωμα. Τυπωμένο με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ,Γαλάζιο |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

30×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
24×14 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

30×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα