
Φαγητοδοχεία (Σετ 5τμχ) A-G 639OKK1107
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φαγητοδοχεία με καπάκι σε σετ 3 τεμαχίων. Το σετ περιλαμβάνει 3 φαγητοδοχεία διαφορετικών διαστάσεων. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο βοριοπυριτικό γυαλί και έχουν σιέλ πλαστικές λεπτομέρειες στο καπάκι. Είναι κατάλληλα για φούρνο μικροκυμάτων, πλυντήριο πιάτων και κατάψυξη. Διαθέτουν κλιπ για να κλείνουν αεροστεγώς και βαλβίδα εξαερισμού, ιδανική για χρήση σε φούρνο μικροκυμάτων. Είναι στοιβαζόμενα για να μπορείτε να τα αποθηκεύετε εύκολα χωρίς να πιάνουν πολύ χώρο. Μπορούν να μπουν στον φούρνο χωρίς το καπάκι. Είναι κατάλληλα για φούρνο μικροκυμάτων, πλυντήριο πιάτων και κατάψυξη. Χωρητικότητα 370ml, 800ml και 2200ml.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ, Πάνω απο 1000μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2.13 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα