
Δοχείο Αποθήκευσης 2lt Με Αεροστεγές Κλείσιμο F-V Eske 181883
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φαγητοδοχεία με καπάκι σε σετ 3 τεμαχίων. Το σετ περιλαμβάνει 3 φαγητοδοχεία ίδιων διαστάσεων. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο βοριοπυριτικό γυαλί και έχουν σιέλ πλαστικές λεπτομέρειες στο καπάκι. Είναι κατάλληλα για φούρνο μικροκυμάτων, πλυντήριο πιάτων και κατάψυξη. Διαθέτουν κλιπ για να κλείνουν αεροστεγώς και βαλβίδα εξαερισμού, ιδανική για χρήση σε φούρνο μικροκυμάτων. Μπορούν να μπουν στον φούρνο χωρίς το καπάκι. Είναι κατάλληλα για φούρνο μικροκυμάτων, πλυντήριο πιάτων και κατάψυξη. Χωρητικότητα 180ml.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | Μέχρι 500μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.67 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα