
Δοχείο Για Κρεμμύδια (Φ14x16.2) Z-L 19382
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε σάπιο μήλο χρώμα. Κλείνει αεροστεγώς για να παραμένει φρέσκο το περιεχόμενο του. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 1300ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Σάπιο Μήλο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα