
Μαξιλάρα Δαπέδου (45x45x10) S-F Dandy Kaki C5D567006
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρα δαπέδου με κοτλέ επιφάνεια σε μπεζ χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα πολυεστερική βάτα. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Δώστε μια αίσθηση χαλαρότητας και άνεσης στο χώρο σας, δημιουργώντας παράλληλα ένα έξτρα κάθισμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Total weight | 0.65 kg, 0.65 kg, 0.65 kg, 0.65 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ, κήπου

Σετ, κήπου

Σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα