
139 €
Πουφ (Φ45x50) Lorena Canals Ball
Μπάλα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό πουφ κάθισμα σε μπεζ - λευκό χρώμα και σχήμα αλεπού. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% polyester και η γέμιση πολυεστερική βάτα. Ένα άνετο κάθισμα για να απολαμβάνουν τα παιδιά σας το παιχνίδι.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 1 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Fleece |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μπάλα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα