
Χριστουγεννιάτικοι Φιόγκοι (Σετ 3τμχ) A-S 207607
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη κάλτσα με διακοσμητικές πούλιες. Είναι κατασκευασμένη από βελουτέ πολυεστερικό ύφασμα σε λευκό χρώμα με μπορντώ γουνάκι στο επάνω μέρος. Διαθέτει θηλιά για να την κρεμάσετε. Διακοσμήστε τον χώρο σας με χριστουγεννιάτικες κάλτσες και δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για να δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Είδος | Χριστουγεννιάτικες ρουκέτες και παγοκρύσταλλοι |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ, για δέντρο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα