
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) S-F Nelson Anthracite C04689011
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι 60x60 σε ανθρακί χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% polyester ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι πολυεστερική βάτα. Η γέμιση δεν αφαιρείται. Ιδανικό για να δώσει μίνιμαλ ύφος στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 4 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 1.07 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό


50×50 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα


60×60 εκ
Σε απόθεμα



Διακοσμητικό

45×45 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα



50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα

48×42 εκ, ανατομικό, άτυπο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα