
Στόρι Συσκότισης (150x180) L-N Beige 350115018060
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 158×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 140Πx230Υ μέτριας σκίασης από την εταιρεία Grace. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 100% polyester σε μπεζ απόχρωση. Το συγκεκριμένο στόρι μπορεί να τοποθετηθεί είτε στον τοίχο είτε στο ταβάνι, ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου σας. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στον χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 140εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 158 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Τύπος | Μέρα και νύχτα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 158 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
98×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
127×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
97×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

80×4 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
110×7 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
135×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα